Projekty uchwał Rady

Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Rocznego Programu współpracy gminy Bytnica z organizacjami pozarządowymi na 2016 rok

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Organ

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Wójt
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 05 listopada 2015 10:44
Dokument wprowadzony do BIP przez: Mirosława Pacyna
Ilość wyświetleń: 1125
05 listopada 2015 10:45 (Mirosława Pacyna) - Dodanie załącznika [roczny_program_wspolpracy_z_ngo.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 listopada 2015 10:45 (Mirosława Pacyna) - Usunięcie załącznika [roczny_program_wspolpracy_z_ngo.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 listopada 2015 10:45 (Mirosława Pacyna) - Dodanie załącznika [uzasadnienie_do_uchwaly_w_spr_programu_wspolpracy_z_ngo.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany
Informujemy, że w Urzędzie Gminy w Bytnicy został wyznaczony Inspektor ochrony danych w osobie Pani Kingi Zduńskiej, z którą można się kontaktować na adres poczty elektronicznej – inspektor@cbi24.pl ::WIĘCEJ INFORMACJI O GMINIE NA - www.bytnica.pl::Informujemy, że w Urzędzie Gminy w Bytnicy został wyznaczony Inspektor ochrony danych w osobie Pani Kingi Zduńskiej, z którą można się kontaktować na adres poczty elektronicznej – inspektor@cbi24.pl ::WIĘCEJ INFORMACJI O GMINIE NA - www.bytnica.pl::