Projekty uchwał Rady

Projekty Rady Gminy Bytnica na V sesję Rady Gminy

Załączniki

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 15 lutego 2011 08:07
Dokument wprowadzony do BIP przez: Wojciech Dębiński
Ilość wyświetleń: 1292
15 lutego 2011 08:11 (Wojciech Dębiński) - Dodanie załącznika [uzasadnienie_do_uchwaly_w_sprawie_zamiaru_likwidacji_szkoly_podstawow ej_w_budachowie.doc] do dokumentu.
15 lutego 2011 08:10 (Wojciech Dębiński) - Dodanie załącznika [uchwala_w_spr_ziany_uchwaly_dot_wyboru_komisji_praworzadnosci_gosp_ko mun_ochr_srod_rolnictywa_i_lesnictwa.pdf] do dokumentu.
15 lutego 2011 08:09 (Wojciech Dębiński) - Dodanie załącznika [uchwala_w_spr_zamiaru_rozwiazania_zespolu_edukacyjnego_w_budachowie.p df] do dokumentu.
Zatrzymaj banner przewijany
Informujemy, że w Urzędzie Gminy w Bytnicy został wyznaczony Inspektor ochrony danych w osobie Pani Kingi Zduńskiej, z którą można się kontaktować na adres poczty elektronicznej – inspektor@cbi24.pl ::WIĘCEJ INFORMACJI O GMINIE NA - www.bytnica.pl::Informujemy, że w Urzędzie Gminy w Bytnicy został wyznaczony Inspektor ochrony danych w osobie Pani Kingi Zduńskiej, z którą można się kontaktować na adres poczty elektronicznej – inspektor@cbi24.pl ::WIĘCEJ INFORMACJI O GMINIE NA - www.bytnica.pl::